Toyota Sienna
Toyota kombinuje funkčnosť, pohodlie, štýl a najdôležitejšie je jeho spoľahlivosť. Je to stále jediný minivan s pohonom všetkých kolies. Systém zábavy na zadných sedadlách umožňuje video aj hranie hier a ak sa vaši cestujúci na zadnom sedadle nedohodnú na aktivite, majú na výber dostupné centrum zábavy s dvoma zábermy dokáže zobraziť až dva samostatné zdroje na jednom extra širokom displeji. Rodičia už nemusia kričať na deti. V systéme Toyoty Sienny dokáže zosilniť váš hlas cez zadné reproduktory jediným stlačením jedného tlačidla.

toyota

Honda Odysey
Hondaje stále jedným z najlepších minivanov zo sedadla vodiča. Odyssey môže byť tiež vybavená veľmi populárnou funkciou, akonáhle vodič signalizuje správne, pohľad na celú pravú stranu dodávky je premietaný na displej v strede, čím sa zväčšuje viditeľnosť, keď je čas na zmenu jazdných pruhov alebo otočenie. Honda ponúka tiež vyhrievané sedadlá v druhom rade. Rodičia malých detí budú vďační za unikátne charakteristické vlastnosti látok, ktoré sa dajú ľahko čistiť.

Kia Sedon
Kia je na rodinnom prepravcovi má najnižšie ceny všetkých minivanov a prináša veľa vecí, pokiaľ ide o štýl a technológiu. Ponúka impozantnú sadu štandardných bezpečnostných prvkov a navyše môže byť vybavený jedným z najkomplexnejších zoznamov funkcií v segmente vrátane adaptívneho tempomatu a vetraných predných sedadiel. Jednou z unikátnych vlastností Sedona sú zadné nákladné dvere bez kľúča – ak stojite vedľa neho po dobu troch sekúnd s kľúčovým hrotom niekde na vašej osobe, dvere batožinového priestoru sa otvoria samostatne.

auto

Chryster Pacifica
Pacifica je moderný rodinný prepravník naplnený najnovšími a najväčšími bezpečnostnými a autonómnymi funkciami. Fotoaparát Pacifica je jediným minivanom, ktorý vyhľadáva parkovacie miesta a parkuje vozidlo za vás. Pacifica bude tiež prvým minivanom na trhu ponúknuť hybridný pohon.